Автобус за перший день проїхав 8/25 усієї відстані, а за другий 13/25 остачі скільки кілометрів

повинен був проїхати автобус, якщо за жругий день він проїхав 884 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Катя.

Відповідь:

2500 км

Пояснення:

1). 884 : 13/25 = 884 • 25/13 = 1700 (км) - остача після першого дня;  

Весь шлях автобуса - 1 

 2). 1 - 8/25 = 25/25 - 8/25 = 17/25 всього шляху остача після першого дня;  

3). 1700 : 17/25 = 1700 • 25/17 = 2500 (км) повинен був проїхати автобус. 

Отвечает Жихарев Даня.

Объяснение:

................