Алгебра 5.8Упростить:6) z^19 t^41/(z^6 t^13)^3помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Для підвищення даного результату ви можете скористатися правилами ступенів:

(z^19 t^41) / (z^6 t^13)^3

Сначала вичислим ступені в знаменателе:

(z^6 t^13)^3 = z^(6 3) t^(13 3) = z^18 t^39

Тепер підставимо це значення у вихідному вираженні:

(z^19 t^41) / (z^18 t^39)

Щоб розділити ступені однієї і тієї ж змінної, вичитаємо експоненти:

z^(19-18) t^(41-39) = z^1 t^2

Таким чином, упрощенное вираження:

z^1 t^2 або просто zt^2.

Отвечает Иноземцева Женя.

Ответ:

что это за китайские символы ? я просто не понимаю я 5 классссссс ты себя