Змініть вираз 1,3(2а+7б)-10,1б на тотожнійі знайдіть його значення при а=10 б=26,5 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Александра.

Ответ:0,5

Объяснение:

1,3(2а+7в)-10,1в=2,6а+9,1в-10,1в=2,6а-в=2,6*10-26,5=26-26,5=0,5