Знайдіть похідну функції y=-x*sinx у точці x0 = П


Ответы на вопрос

Отвечает Шелковый Богдан.

Ответ:

Для знаходження похідної функції y = -x * sin(x) в точці x₀ = π, скористаємося правилом диференціювання добутку та правилом диференціювання синуса.

Диференціювання добутку: (uv)' = u'v + uv'

Диференціювання синуса: (sin(u))' = cos(u)

Застосуємо ці правила:

y' = (-x)' * sin(x) + (-x) * (sin(x))'

= -1 * sin(x) + (-x) * cos(x)

= -sin(x) - x * cos(x)

Тепер підставимо значення x₀ = π:

y'(π) = -sin(π) - π * cos(π)

Таким чином, похідна функції y = -x * sin(x) в точці x₀ = π дорівнює π.

код:

  = 0 - π * (-1)

  = π

Объяснение: