Чи правда що ліва частина рівності (а-5)•(а+12)=а2+7а-60 дорівнює правій


Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ:

правда

Объяснение:

(a-5)\cdot(a+12)=a^2+12a-5a-60=a^2+7a-60

Отвечает Софейченко Рома.

Ответ:

правда

Объяснение:

(а-5)•(а+12)=а²+7а-60

а*а+12а-5а-60=а²+7а-60

а²+7а-60=а²+7а-60