У класі 30 учнів. 19 з них відвідують додаткові заняття з математики, 15 - з англійської мові.

Скікльки учнів відвідують заняття з обох предметів?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

(19+15)-30=34-30=4

ОТВЕТ 4 человека