Ящик, що має форму прямокутного паралелепiпеда з вимiрами 30см, 20см, 15см, заповнили кубиками з

ребром 1см. Скiльки кубикiв помiститься у ящику? ПРОШУ ПОМОГИТЕ МНЕ НА ЗАВТРА ЭТО НУЖНО, Я ПИШУ ЭТО СООБЩЕНИЕ 12.09.2023 А МНЕ ДЗ НА 13.09.2023 УМОЛЯЮЮ ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Никита.

Відповідь:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда:

Об'єм = Довжина x Ширина x Висота

Об'єм = 30 см x 20 см x 15 см = 9000 (см³)

Об'єм одного кубика:

Об'єм = 1 см x 1 см x 1 см = 1 куб. см (см³)

Тепер, поділимо об'єм паралелепіпеда на об'єм одного кубика:

Кількість кубиків = Об'єм паралелепіпеда / Об'єм одного кубика

Кількість кубиків = 9000 (см³) / 1  (см³)= 9000

Отже, у прямокутний паралелепіпед з вимірами 30 см x 20 см x 15 см поміститься 9000 кубиків з ребром 1 см.

Пояснення:

:)