Обчисліть значення функції f ' ( x0) ; f' (x) = sin x ; x0 = -π/6


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
F ' ( x0) ; f' (x) = sin x ; x0 = -π/6
f ' ( -π/6 ) = sin ( -π/6)=-1/2=-0,5