Піднести одночлен до степеня (- 5y52°c)3


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Щоб підняти одночлен до ступеня, потрібно помножити його сам на себе задану кількість разів. У вашому виразі потрібно підняти (-5y^52°C) до степеня 3. Отже,

(-5y^52°C)^3 = (-5y^52°C) * (-5y^52°C) * (-5y^52°C)

Для множення одночленів з однаковими основами, слід додати степені і залишити основу незмінною. Так що ми отримаємо:

(-5y^52°C)^3 = -5^3 * y^(52*3) * °C^3 = -125y^156°C^3

Отже, (-5y^52°C)^3 дорівнює -125y^156°C^3.