УВАГА З ПОЯСНЕННЯМ!!! Теплохід вийшов з порту А в порт В із швидкістю 32км/год. Навідстані 216 КМ

від порту А він потрапив у шторм і вимушений бувзменшити швидкість на 5км/год. У результаті чого теплоходприбуву порт В із запізненням на 2х8. Знайдіть відстань між А і В. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Силинова Мария.

Теплохід вийшов з порту А в порт В із швидкістю 32 км/год. На

відстані 216 км від порту А він потрапив у шторм і вимушений був

зменшити швидкість на 5км/год. У результаті чого теплоход

прибув у порт В із запізненням на 25 хв. Знайдіть відстань між А і В. ​

Ответ

387 км.

Объяснение:

Нехай теплоходу залишилося пройти х км зі швидкістю

32-5=27 км/год;  25 хв=5/12 год.

Маємо рівняння:

216/32 - х/27 = 5/12

34992 - 192х = 2160

-192х=-32832

х=171

Теплохід пройшов 216 км, залишилося 171 км, тож відстань між портами 216+171=387 км.