Подайте тричлен а² + 18а + 81 у вигляді квадрата двочлена


Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Милена.

a^2+18a+81 =\\= a^2+9a+9a+81=\\=a(a+9)+9(a+9) =\\= (a+9)(a+9)= (a+9)^2

або використовуючи формулу квадрата суми:

a^2+18a+81 = \\= a\cdot a+2\cdot a \cdot 9+9\cdot 9=\\=(a+9)^2