Одне число більше від другого на 20% . Якщо від більшого з них відняти 32 а до меншого додати 40,

то результати однакові. Знайдіть ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Браунг Данил.

20% = 20/100 = 2/10 = 0,2

Пусть х - меньшее число, тогда (х + 0,2х = 1,2х) - большее число. Уравнение:

1,2х - 32 = х + 40

1,2х - х = 40 + 32

0,2х = 72

х = 72 : 0,2

х = 360 - меньшее число

1,2х = 1,2 · 360 = 432 - большее число

Вiдповiдь: числа 432 i 360.