Скільки коштує 6 олівців і 9 зошитів , якщо 4 олівці і 6 зошитів коштують 24 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.
Допустим олівці это x , а зошиті это y, тогда 4x+6y=24
2x+3y=12 (разделили все части уравнения на 2)
6x+9y=3×(2x+3y)=3×12=36