Знайти найбільше значення функції y=-1/2x²-x+1


Ответы на вопрос

Отвечает Ващилина Варя.

Ответ:

1\frac{1}{2}

Объяснение:

Найбільше значення функції – у вершині параболи

q=-\frac{D}{4a}\\\\q=-\frac{(-1)^2-4\cdot(-\frac{1}{2}\cdot1}{4\cdot(-\frac{1}{2})}=-\frac{1+2}{-2}=\frac{3}{2}=1\frac{1}{2}