Сума двох чисел дорівнює 15, а їх різниця дорівнює 7. Складіть систему рівнянь з двома змінними,

якщо х – І число, а у – ІІ число

Ответы на вопрос

Отвечает Казберук Богдан.

Ответ:

(11; 4)

Объяснение:

1 число — х

2 число — у

{х + у = 15

{х - у = 7

{2х = 22

{х + у = 15

1)

2х = 22

х = 22 : 2

х = 11

2)

х + у = 15

11 + у = 15

у = 15 - 11

у = 4

1 число — (х) = 11

2 число — (у) = 4