4. Скоротіть дріб: 16cx3 240c²x​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиатдинова Ильзира.

Ответ:Щоб скоротити цей дріб: (16cx^3) / (240c^2x), поділимо чисельник і знаменник на їхній спільний множник, який є 16c^2x:

(16cx^3) / (240c^2x) = (16c^2x * x^2) / (16c^2x * 15)

Спільний множник 16c^2x скасовується:

(16c^2x * x^2) / (16c^2x * 15) = (x^2) / (15)

Отже, дріб (16cx^3) / (240c^2x) спрощується до x^2 / 15.