Спростіть вираз: x^4 • (-2x^3)^2 = А) -4x^10 Б) 4x^9 В) 4x^10 Г) 4x^24


Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

Відповідь:

Для спрощення виразу x^4 • (-2x^3)^2, спочатку піднесемо в квадрат вираз у дужках:

(-2x^3)^2 = (-2)^2 * (x^3)^2 = 4x^6

Тепер, підносячи до степеня степінь, множимо показники степенів:

x^4 • 4x^6 = 4x^(4+6) = 4x^10

Отже, спрощений вираз дорівнює 4x^10. Відповідь: В) 4x^10.

Пояснення: