Телефон у магазині коштує 6 800 грн. Чохол до нього коштує 2/17 вартості телефону. Якщо придбати

телефон та чохол разом, то на чохол буде надаватися знижка 20%. Визначте, за якою ціною у цьому магазині можна придбати телефон та чохол до нього скориставшись акцією.

Ответы на вопрос

Отвечает Жакашева Айсулу.

1) 6800 * \frac{2}{17} = 400 * 2 = 800 (грн) - вартість чохла

2) 800 - (800 * 0.20) = 800 - 160 = 640 (грн) - вартість чохла зі знижкою

3) 6800 + 640 = 7440 (грн) - загальна вартість

Відповідь: за акцією, телефон та чохол можна придбати за ціною 7440 грн