Bx+by+2x+2y -------------------4-b в квадрате​


Ответы на вопрос

Отвечает Куанова Аида.
Ви виглядаєте як вираз, який треба спростити. Давайте розглянемо ваш вираз:

(bx + by + 2x + 2y) / (4 - b)^2

Спростимо його:

Спершу розглянемо чисельник:

bx + by + 2x + 2y = x(b + 2) + y(b + 2) = (x + y)(b + 2)

Тепер підставимо це у вираз:

(x + y)(b + 2) / (4 - b)^2

Це є спрощеною формою вашого виразу.