Доброго дня! Що таке функції в алгебрі?Які бувають види і як їх розпізнавати?Буду дуже вдячна,

повністю пропустила цю тему(

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Дмитрий.

Функція - це залежність.

Функція складається з аргументу (x) та функції (y).

Функцію записують зазвичай як: f(x)=x або y=x.

Приклад функції: температура в приміщенні залежить від часу доби, де час доби це аргумент (x), а температура це функція.

В школі скоріше ти вже вивчала деякі функції як парабола(y=x^2), гіпербола(y=k/x) та лінійна(y=kx+b)

Наприклад тобі дали функцію f(x)=3x+1, та сказали знайти f(2), то тобі просто треба замість x підставити 2

і в тебе виходить 3 * 2 + 1 = 7, тому f(2)=7.

Якщо тебе просять побудувати функцію, наприклад лінійну функцію f(x)=2x+6, то тобі треба взяти 2 різних аргумента(x) та обчислити їх, наприклад -5 та 0

f(-5)= 2*(-5)+6 = -4

f(0)= 2*0+6 = 6

І тепер ми маємо координати двух точок (-5; -4) та (0; 6)

Ці точки ми повинні поставити на координатній площині та провести через них лінію (як на фото)

Це був приклад для простої лінійної функції, якщо б це була б якась парабола, гіпербола або коренева функції то треба було би поставити більше точок.

Тема функцій дуже велика, сподіваюся що я нічого не забув і це було зрозуміло, але якщо є питання то задавай.