3. Сторона квадрата дорівнює а Знайди периметр і площу прямо- кутника, в якого ширина менша від

сторони квадрата на 6 оди ниць, а довжина більша від сто рони квадрата на 9 одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Сторона квадрата равна  а .

Ширина прямоугольника равна  а-6  .

Длина прямоугольника равна  а+9  .

Площадь прямоугольника равна  

S = (а-6)(а+9) = a²+3a-54

Периметр прямоугольника равен  

Р = 2(а-6+а+9)=2·(2а+3) = 4а+6

Отвечает Тимина Софья.

Ответ:

Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком.

Нехай сторона квадрата дорівнює "а". Тоді ширина прямокутника буде "а - 6", а довжина - "а + 9".

Периметр прямокутника обчислюється за формулою: P = 2(ширина + довжина).

Замінюємо відповідні значення:

P = 2(а - 6 + а + 9)

P = 2(2а + 3)

P = 4а + 6

Площа прямокутника обчислюється за формулою: S = ширина * довжина.

Замінюємо відповідні значення:

S = (а - 6)(а + 9)

S = а^2 + 9а - 6а - 54

S = а^2 + 3а - 54

Таким чином, периметр прямокутника дорівнює 4а + 6, а площа - а^2 + 3а - 54.

Объяснение: