Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо b3=-2; b5=-50


Ответы на вопрос

Отвечает Смаль Павел.
B4^2=b3*b5
b4^2=-2*-50=100
b4=10
q=b4/b3=10/-2=-5
Відповідь:-5