Спростіть вираз 3у²-(у-2)(3у+1) і знаайдіть його якщо у=-3 ,


Ответы на вопрос

Отвечает Соловчук Серёжа.

3у²-(у-2)(3у+1)=3у²-3у²-6у-у-2=-7у-2=-7*(-3)-2=19