Обчисліть перший член а1 арифметичної прогресії, якщо а5=18.4 ,а6=17.8


Ответы на вопрос

Отвечает Шаламов Даниил.

D=a6-a5
d=17,8-18,4= -0,6
a5=a1+d(n-1)
18.4=a1-0,6*4
a1=18.4+2.4
a1=20.8