20 член арифметичної прогресії дорівнює 30. Знайдіть суму 23 перших членів арифметичної прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёва Анастасия.

Ответ:

690-184d

Объяснение:

a20=30 a20=a1+d(20-1) a20=a1+19d a1+19d=30 a1=30-19d

a23= a1+d(23-1)= 30-19d+22d=30+3d

S23= (a1+a23)/2*n= (30-19d+30+3d)/2*23=(30-8d)*23=690-184d