Розвяжіть систему рівнянь способом додавання x-5y=-11 2x+4y=6


Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Егор.
Легко.
x-5y=-11 |*(-2). -2x+10y=22. y=2
2x+4y=6. 2x+4y=6. x=-1
Відповідь: (-1; 2)

Я не говорю українською так що вибач за граматику.