Розв'язування рівнянь, що зводять до квадратних 3x⁴-4x²-32=0


Ответы на вопрос

Отвечает Пыресева Таня.

Ответ:

x1=2

x2=-2

Объяснение:

3x^4-4x^2-32=0 x^2=a

3a^2-4a-32=0

D=(-4)^2-4×3×(-32)=16+384=400=20^2

a1=4+20/2×3=4

a2=4-20/2×3=-4/3

x^2=4

x1=2 x2=-2