При якому найбільшому значенні x значення виразів x2(квадрат)-3x і 8-x між собою рівні?


Ответы на вопрос

Отвечает Логинова Поля.

Ответ:

При х=4

Объяснение:

x^2-3x=8-x

x^2-2x-8=0

x1+x2=2

x1*x2=-8

x1=4

x2=-2

x1>x2