Спростити вираз (а-5) (а+5) - а² +3а ДОПОМОЖІТЬ ТРЕБА ЗА СЬОГОДНІ ЗРОБИТИ


Ответы на вопрос

Отвечает Гафаров Салават.

(a-5) (a+5) - a^2+3a = a^2-25-a^2+3a = -25+3a