СРОЧНО СРОЧНО Різниця двох чисел дорівнює 1, а різниця їх квадратів дорівнює 8. Знайдіть ці

числа. запишите как вы нашли числа

Ответы на вопрос

Отвечает Нейрон Султан.

Ответ:

3,5;   4,5

\left \{ {{x - y=1} \atop {x^{2} -y^{2} =8}} \right.

x = y+1

(y+1)² -y²=8

y² + 2y + 1 -y²=8

2y = 7

y = 7/2 = 3,5

x = 7/2 + 1 = 9/2 = 4,5

Объяснение: