Відстань між двома містами мотоцикліст проїхав за 0,8год, а велосепедист - за 4год. Швидкість

велосепедиста на 48км/год меншеа від швидкості мотоцикліста.Знайдіть швидкість кожного з них.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

x - скорость мотоциклиста, км/ч.

0,8x=4(x-48)          |×10/8

x=5x-240

5x-x=240

x=240/4=60 км/ч - скорость мотоциклиста.

60-48=12 км/ч - скорость велосипедиста.