Відстань між містами мотоцикліст проїхав за 4 год, а велосипедист - за 7 год. Швидкість

велосипедиста на 21 км/год менше швидкості мотоцикліста. Обчисли швидкості велосипедиста і мотоцикліста і відстань між містами​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Влада.

Пояснення:

Нехай швидкість мотоцикліста дорівнює х км/год, а швидкість велосипедиста дорівнює у км/год.           ⇒

\displaystyle\\\left \{ {{4*x=7*y\ |*7} \atop {x-y=21}} \right. \ \ \ \ \ \ \left \{ {{y=\frac{4}{7}x } \atop {x-\frac{4}{7}x=21 }} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=\frac{4x}{7} } \atop {\frac{3}{7} x=21\ |*\frac{7}{3} }} \right.\ \ \ \ \ \ \left \{ {{y=28} \atop {x=49}} \right.  .

Відповідь: швидкість мотоцикліста дорівнює 49 км/год, а швидкість велосипедиста дорівнює 28 км/год.