Щоб приїхати на станцію вчасно, Дмитро повинен їхати на велосипеді зі швидкістю 15 км/год. Якщо ж

він піде пішки зі швидкістю 5 км/год, то запізнився на годину. Яку відстань повинен проїхати Дмитро? ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Объяснение:

Пусть расстояние, которое дожен проехать Дмитрий равно х.     ⇒

\frac{x}{5} -\frac{x}{15}=1\ |*15 \\3x-x=15\\2x=15\ |:2\\x=7,5.

Ответ: Дмитрий дожен проехать 7,5 км.