За 2 години пішки і 1 годину на велосипеді турист подолав відстань 18 км, а за 1 годину і 2 години

на велосипеді-27км. Яка швидкість туриста пішки і яка на велосипеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабала Олеся.

нехай х-швидкість пішки, у- на велосипеді

2х+у=18

х+2у=27

-4х-2у=-36

х+2у=27

-3у=-9

у=3

 

2х+3=18

2х=15

х=7,5

 

Отвечает Лапаева Женя.

х - скорость пешком

у - скорость велосипедом

 

2х+у=18

х+2у=27

 

4х+2у=36

х+2у=27

 

3х=9

х=3

 

3+2у=27

 

2у=24

у=12