1. Знайдіть область визначення функції 1) √х-1 + √5-х


Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Максим.

Ответ:

y=\sqrt{x-1}+\sqrt{5-x}\ \ \to \ \ \ OOF:\ \left\{\begin{array}{l}x-1\geq 0\\5-x\geq 0\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}x\geq 1\\x\leq 5\end{array}\right\ \ \Rightarrow \\\\\\\underline {\ x\in [\, 1\, ;\, 5\, ]\ }