Знайдіть значення похідної від функції f(x)=2.3-√x+x Помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=2.3-√x+x

f'(x)= -\frac{1}{2\sqrt{x}} +1