знайдіть першиц і шостий члени арифметичної прогресії якщо її різниця дорівнює 0,6, а сума її

перших десяти членів дорівнює 39.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галина Камила.

Объяснение:

d=0,6\ \ \ \ S_{10}=39\ \ \ \ a_1=?\ \ \ \ a_6=?\\S_{10}=\frac{2*a_1+(10-1)*0,6}{2} *10=39\\(2*a_1+9*0.6)*5=39\\(2*a_1+5,4)*5=39\\10*a_1+27=39\\10*a_1=12\ |:10\\a_1=1,2.\\a_6=1,2+(6-1)*0,6=1,2+5*0,6=1,2+3=4,2.

Ответ: a₁=1,2     a₆=4,2.