При якому значенні змінної t значення виразів 13(2t-8) і 196+20t рівні між собою?​ пж срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Вадим.

Ответ:

13(2t-8)=196+20t

26t-104-196-20t=0

6t-200=0

t=33\frac{1}{3}

Объяснение: