11. Не розв'язуючи рівняння х² - 11х +7=0, знайти значення виразу х1²+x2², де х1 і х2 – корені

цього рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Дину Иван.

Ответ:

Объяснение:

x^2-11x+7=0

x1^2+x2^2=(x1^2+x2^2)^2=x1^2+2x1x2+x^2

(x1+x2)^2-2x1x2=x1^2+x2^2

(-11)^2-2(7)=121-14=107