Функція задано формулою у=-4х+3Знайти значення y,якщо значення аргументу дорівнює -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазуров Никита.

Ответ:

y = 7

Объяснение:

у= -4х + 3 = -4 * (-1) + 3 = 4 + 3 = 7