Відомо, що х1 і х2- корені рівняння х^2 - 13х + 5 = 0. Не розв'язуючи рівняння, знайдіть значення

виразу: |х2-х1|. СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Московкин Иван.

Объяснение:

x1+x2=13

x1*x2=5

x1²+2x1x2+x2²=169

2x1*x2=10

x1²+x2²=169-10= 159