ОДИН З коренів ріВНЯННЯ Х2+2х+с=0 дорівнює 3. Знайдіть коефіцієнт С тадругий корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Максим.

Ответ:

с=-15, х2=-5

Объяснение:

По теорем виета для приведённого квадратного уравнения

х1х2=с и х1+х2= -в

-в= -2, х1=3, тогда

х2= -в-х1

х2= -2-3

х2= -5

с= -5*3

с= -15