(х-у = 2 (2y + 3x = 31 Яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь (4;6) (5;7) (6;4) (7;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Объяснение:

{Х-у=2 ×2

{2у+3х=31

{2х-2у=4

{2у+3э=31

+ ————

5х=35

Х=7

-у=2-х

У= - 2+х

У= -2+7

У=5

Ответ : (7;5)