За 3 год. руху автобусом і 4 год. потягом туристи проїхали 380 км .Знайти швидкість потяга , якщо

вона на 10 км/год. меньша, ніж швидкість автобуса Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Титков Данил.

Відповідь:

50 км/год

Пояснення:

Нехай х - швидкість потяга, тоді (х+10) - швидкість автобуса

3(х+10)+4х=380

3х+30+4х=380

7х=380-30

7х=350

х=350/7

х=50 км/год