Основа рівнобедреного трикутника на 2 см більша ніж бічна сторона, Знайдіть сторони трикутника якщо

його периметр дорівнюе 26см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кесса Таня.

Ответ:

Трикутник АВС, АВ=ВС=2х, АС=2х+2, ВН-висота=8=медіана, АН=НС=АС/2=х+2

Трикутник АВН, АВ в квадраті= АН в квакдраті+ВН в квадраті

4*х в квадраті = (х+1) в квадраті +64

4*х в квадраті = х в квадраті +2х +1 +64

3*х в квадраті -2х-65=0

х= (2+- корінь (4+4*3*65)) / 3*2

х=(2+-28)/6, х=5, 2х=10 =АВ=ВС, АС=10+2=12

Объяснение: