X²+5-6 x²-x+4 Знайти дискримінант квадратного тричлена та вказати кількість його коренів.


Ответы на вопрос

Отвечает Лозовий Ваня.

Ответ:

Объяснение:

X²+5x-6=0

Δ=25+24=49 > 0  (2 корня)

x²-x+4=0

Δ=1-16=15 < 0  (нет коренів)