Вкладник поклав у банк 10000 грн під 19 % річних. А)яким буде вклад через 2 рокиБ)Скільки

відсоткових грошей матиме вкладник через 2 роки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ртищева Ксения.

а)S2=S0*(1+\frac{p}{100})^2\\S2=10000*(1*0,19)^2\\S2=10000*1.4161=14161 грн

б)ΔS=S2-S0=4161 грн.