Чому дорівнює значення функції у=х2-6х+4 в точці х0=-2?


Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаева Анель.

При x = -2:

y = (-2)^2 - 6 * (-2) + 4\\y = 4 + 12 + 4\\y = 20

Ответ: 20.