кут між двома висотами паралелограма проведеними з вершини тупого кута дорівнює 60 градусів знайти

кути паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Влад.

Ответ:

120°   60°   120°   60°

Объяснение:

Дано: КМРТ - параллелограм, МН и МВ - висоти, ∠НВМ=60°. Знайти ∠К, ∠КМР, ∠Р, ∠Т.

Розглянемо чотирикутник МВТН. Сума кутів чотирикутника становить 360°. Отже

∠Т=360-90-90-60=120°

Сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, становить 180°, отже ∠Р=180-120=60°.

Протилежні кути паралелограма рівні, отже ∠Р=∠К=60°,  ∠Т=∠КМР=120°.