3. Зниження собівартості ви робництва товару дорівнює 5%на рік. Початкова вартість то-вару

дорівнює 10000 грн. Чомудорівнюватиме його собівар-тість через 2 роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешкина Екатерина.
10000-100%
Х - 5%
10000*5/100=500 грн
10000-500=9500грн( 1 рік)
9500-100%
х -5%
9500*5/100=475 грн
9500-475=9025 грн
Відповідь: собівартість через 2 роки дорівнюватиме 9025 грн